PRZECIWSŁONECZNE

   W celu ochrony przed ochroną przed promieniowaniem nasłonecznie, które promieniują, ochłożą blask i zredukują słonecznie. Redukuj jedno ponadO% ciepła, co zmniejszanie 8 kosztów lub wentylatorów. Tylko 1% szkodliwych elementów UV, które będą musiały przeciąć przestrzeń, aby uzyskać zabezpieczenie UV, aby pomóc w skutecznej skutecznej pomocy. Lustrzana powierzchnia folii promieniujące promienie słoneczne, redukując na monitorach lub ekranach.

Niższa temperatura!

Folie przeciwsłoneczne to najlepsze rozwiązanie zwłaszcza latem, gdy odczuwamy skutki upałów i ekstremalnego gorąca. W skrajnych przypadkach można obniżyć temperaturę nawet o kilkanaście stopni!
str_folie-15
  Folia przeciwsłoneczna skutecznie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem nawet w upalne dni. Jest teraz dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego jest świetną alternatywą dla przesłaniających świat i niewiele dających rolet czy zasłon, które dodatkowo nagrzewają się od słońca.
Nasze folie to komfort życia i odpoczynku w pomieszczeniach bez stosowania klimatyzacji, nawet przy dużych przeszkleniach i ekspozycji południowej. Wysoki filtr odbija nawet 99% promieniowania UV, dzięki czemu masz maksymalną ochronę i zachowujesz zdrowie i urodę. Redukcja IR ponad 80% to doskonała pomoc w walce z nasłonecznieniem i upałem.
zwykła szyba VS szyba z folią

ANTYWŁAMANIOWE

Nasza firma oferuje także montaż profesjonalnych folii antywłamaniowych oraz ochronnych spełniających europejskie normy wytrzymałościowe PN-EN 356 oraz PN-EN 12600, pozwalające chronić szyby w budynku przed włamaniem. Nasze folie zabezpieczają przed poranieniem wskutek pęknięcia szyby po uderzeniu. Jako folie bezpieczne dają także odpowiednią ochronę w szkołach, przedszkolach, żłobkach czy domu, chroniąc dzieci przed skutkami zderzenia z szybami bądź lustrami.
Szyba z naklejoną folią antywłamaniową stanie się bardziej odporna na uderzenia oraz na uszkodzenia mechaniczne (folia antyrozpryskowa). Dlatego nawet przypadkowe uderzenie w szybę zabezpieczoną specjalną folią, nie skończy się dla Państwa jej wymianą lub zarysowaniem każda folia bezpieczna posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, są bezbarwne, tym samym niewidoczne dla włamywacza. Mogą zastąpić kraty w oknach! Są stosowane m.in. w domach, sklepach, biurach.